Hizmetlerimiz

Toplantı ve Eğitim

Yıldız Hisar Tesislerinin 50 ve 25 kişi kapasiteli Toplantı ve Eğitim salonları, şirket toplantıları, seminerler, iş yemekleri, aktivite çalışmaları için ideal iki ayrı toplantı salonu bulunmaktadır. Yıldız Hisar Tesislerinin Toplantı ve Eğitim salonları, organizasyonlarınız için Klasik Türk Mutfağından, dünya mutfaklarına uzanan geniş menü ve imkan çeşitleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Yıldız Hisar Tesislerinin, teknoloji ile donatılmış Toplantı ve Eğitim salonları, toplantılarınız için gerekli olan barkovizyon, perde toplantı salonlarımızda mevcuttur.

Yıldız Hisar

Kahvaltılar

Her türlü damak zevkini düşünerek yüzlerce organik ürünü, el yapımı doğal ekmek ve börek çeşitleri, özel sos ve baharatlarla harmanlanmış kahvaltılık ürünleri, reçeller ve şarküteri ürünleriyle eşssiz bir kahvaltı deneyimi sunuyoruz. Haftaiçi ve Cumartesi günleri 09:30 - 11:30 arası Serpme veya Tabak Kahvaltı seçeneklerimiz; Pazar günleri 09:30 - 13:00 arası zengin açık büfe kahvaltı çeşitlerimiz ile sizlere keyifli bir gün olanağı sunuyoruz.

Yıldız Hisar

Banket Alanları

 Yıldız Hisar’ın nezih Havuz Restaurantı, yemyeşil dokusu, tarih kokan panaromik ve boğaz manzarasıyla, leziz menü ve alternatifleriyle organizasyonlarınızın vazgeçilmesi haline gelecektir. Geniş otopark hizmeti, yeşillikler ve boğaza en yakın konumda mavilikler içinde Havuz Resturantımız, davetlerinizi büyüleyici bir seramoniye dönüştürmektedir. 

Yıldız Hisar

Masmavi bir boğaz manzarası, yeşil İstanbul dokusuyla unutulmayacak rüya gibi bir düğün-nişan, sünnet-kına, mezuniyet baloları ve diğer organizasyonlarınız için Yıldız Hisar Tesisleri sizlere eşsiz hizmet sunmaktadır. Uzman ekip kadromuz ve alanında önde gelen çözüm ortaklarımızla yakın işbirliği yapmakta ve organizasyonlarınızı adım adım planlamaktayız.

Yıldız Hisar

© Yıldız Hisar 2021. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı